isftasisat, پرده هوا, پرده هوا در اصفهان, پرده هوای فراز کاویان

نمایندگی فروش پرده هوای فراز کاویان در اصفهان | پرده هوا چیست و انواع آن کدام است

نمایندگی فروش پرده هوا در اصفهان

پرده هوا چیست؟

پرده هوا، وسیله ای است که با ایجاد جریانی با فشار بالا از تبادل هوا بین دو فضا و بروز اختلاط بین آنها جلوگیری می کند، به عبارت دیگر مانع ورود هوای گرم یا سرد محیط بیرون به درون فضای داخلی ساختمان می گردد.

از پرده هوا که در هایپر صنعت فامکو نیز اراه می گردد می توان در محیط های اداری، تجاری و صنعتی استفاده نمود. پرده هوا با ایجاد جریان پر فشار باعث جداسازی دو هوا و تبادل میان آنها می گردد.

رایج ترین نوع پرده هوا، پرده هوا از نوع دمنده می باشد که می بایست فن هوادهی پرده هوا که از نوع سانتریفیوژ و استوانه ای می باشد، توان و قدرت لازم را جهت ایجاد یک هوای فشرده در فضای ورودی ساختمان را دارا باشد. هایپر صنعت فامکو ارائه دهنده انواع پرده هوا می باشد.

پرده هوا در مواقعی که در ورودی ساختمان مانند ساختمان های تجاری، مجتمع های مسکونی بزرگ، مال ها، رستوران ها، انبار های بزرگ، فضای صنعتی، کارخانجات و سایر محیط ها به صورت مداوم باز باشد، مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که دو عامل مهم زاویه ی وزش باد و سرعت آن مناسب و با عملکرد صحیح صورت پذیرد می تواند تا میزان 60 الی 80 درصد مانع ورود آلودگی به فضای درونی ساختمان شود.

کاتالوگ پرده هوا

 

انواع پرده هوا

پرده هوا به عنوان یکی از دستگاه های مهم در بخش سیستم تهویه مطبوع به شمار می رود و در مدل های متفاوت سقفی توکار، صنعتی و تجاری به صورت ریموت دار و دستی تولید می شوند. در ادامه به شرح هریک از مدل های ذکر شده می پردازیم:

پرده هوا | خانه تاسیسات اصفهان نمایندگی فروش پرده هوای فراز کاویان در اصفهان

پرده هوا

پرده هوا اداری تجاری

پرده های هوا از نوع اداری و تجاری در اماکن پرتردد نصب می شوند و از ظاهر مطلوبی نیز برخوردار می باشند. شایان به ذکر است که پرده های هوای اداری و تجاری از ابعاد کوچکتری برخوردار می باشند تا در زمان ورود و خروج موجب اختلال نگردند.

پرده هوا | خانه تاسیسات اصفهان | نمایندگی فروش پرده هوا در اصفهان

پرده هوا اداری تجاری

 

پرده هوا صنعتی

پرده های هوای صنعتی با توجه به محیط صنعتی و نیاز کاربران ساخته می شوند، این نوع پرده های هوا از قدرت بیش تر و فن های بزرگتری برخوردار می باشند و متناسب با آن از مصرف انرژی بیشتری نیز برخوردار هستند.

شایان به ذکر است که پرده هوا می تواند در انواع زیر نیز ارائه گردد:

 • پرده هوا سرمایشی
 • پرده هوا سرمایشی- گرمایشی

 

 

نمایندگی فروش پرده هوای فراز کاویان در اصفهان

پرده هوا صنعتی

 

نکته قابل توجه در ارتباط با پرده هوا صنعتی این است که عموما به صورت توکار ارائه می شوند.

 

یخچال پرده هوا

یکی دیگر از کاربرد های پرده هوا در سردخانه ها می باشد زیرا لازم است تا هوای بیرون به جهت باز و بسته شدن درب سردخانه برای تخلیه بار یا ورود و خروج افراد به محیط سردخانه وارد نشود، به همین دلیل از پرده هوا در ورودی سرد خانه ها استفاده می گردد. اما جهت نصب آن لازم است به نکات زیر توجه فرمایید:

 • پرده هوا در سرد خانه های زیر صفر، بهتر است در بیرون سرد خانه نصب شود زیرا ممکن است پروانه های دستگاه دچار یخ زدگی شوند اما در سرد خانه های بالای صفر می توان دستگاه را در درون سرد خانه نصب نمود.
 • نصب پرده هوا در ورودی سرد خانه سبب کاهش اتلاف انرژی و افزایش کیفیت کالای درون سرد خانه می گردد.
 • بهتر است در سرد خانه از پرده هوا اتوماتیک و سنسور دار استفاده نمود تا با باز و بسته شدن درب سردخانه، دستگاه روشن گردد.
 • نصب پرده های هوا با سرعت بالا به دلیل اتلاف حرارت در اثر برخورد باد برگشتی با زمین توصیه نمی گردد و بهتر است از دستگاه هایی با سرعت پایین تر استفاده شود.
 • از پرده هوا در یخچال های بالای صفر، مراکز تجاری بزرگ و مال ها نیز استفاده می گردد.

پرده هوای سرد خانه

نحوه عملکرد پرده هوا

پرده هوا در مواقعی که لازم است هوای گرم یا سرد به درون محیط نفوذ نکند از کویل گرمایشی همراه با وزش هوای گرم و سرد پر فشار جهت جریان آب سرد و گرم استفاده می نماید تا مانع اتلاف انرژی شوند.

 

فروش پرده هوا در اصفهان

نحوه عملکرد پرده هوا

نصب پرده هوا
 • موانعی جهت نصب در بالای پرده هوا وجود نداشته باشد.
 • پرده هوا در جای محکم و با استحکام نصب گردد تا پس از نصب و اجرا، دستگاه دچار لرزش نشود.
 • پرده هوا را دقیقا بالای درب ورودی نصب نمایید و از نصب آن در فضاهای بالاتر خودداری فرمایید.
 • پرده هوا معمولا بر روی دیوار بالای درب نصب می شود ولی در مواردی که قسمت بالای درب شیشه ای باشد معمولا از کلاف فلزی جهت نصب پرده هوا استفاده می گردد.
 • در فصول گرم سال معمولا سیستم های گرمایشی مانند هیتر یا فن کویل را کنار درب ورودی قرار می دهند تا مکش دستگاه از هوای گرم باشد، اما می توان پرده هوا را با سیستم گرمایش انتخاب نمود و از کویل گرمایشی در سیستم استفاده کرد، جهت نصب کویل گرمایشی لطفا دقت لازم و نکات ایمنی را جهت نصب لحاظ فرمایید.

 

نکات استفاده پرده هوا
 • میزان عملکرد پرده هوا به میزان اختلاف فشار هوای بیرون و داخل محیط بستگی دارد و هرچه میزان فشار کمتر باشد، راندمان پرده هوا بیشتر است.
 • می توان در پرده های هوا از کویل گرمایشی جهت سیستم گرمایشی استفاده نمود.
 • راندمان بالای پرده هوا به جهت وزش باد به صورت عمودی رو به پایین بوده و به نوع فن سانتریفیوژ نصب شده بر روی آن بستگی دارد زیرا فن بکار رفته در پرده هوا وظیفه برگشت هوا را بر عهده دارد.
 • همواره تلاش برای افزایش وزش افقی باد و کاهش مولفه ی عمودی جریان هوا می باشد زیرا افزایش مولفه ی عمودی هوا سبب اختلاط بین دو هوا می گردد و باعث افزایش راندمان پرده هوا می گردد، اما در محیط های تجاری و مسکونی کاهش مولفه ی افقی، کمی دشوار می باشد اما در محیط های صنعتی این امکان بیشتر فراهم می باشد.

 

نکات مهم در خرید پرده هوا
 • در هنگام خرید پرده هوا به میزان دما، باد، رطوبت و آلودگی فضای بیرون توجه فرمایید زیرا موارد ذکر شده در انتخاب نوع و مدل پرده هوا موثر می باشد.
 • در هنگام خرید پرده هوا به نوع درب ورودی که از نوع اتومات یا دستی است و ابعاد آن توجه فرمایید.
 • نوع برق تک فاز یا سه فاز در تعیین نوع پرده هوا موثر می باشد.
 • پرده های هوا در طول های مختلفی از جمله 60 الی 210 سانتی متری تولید می شوند، که با توجه به محل مورد نظر طول دستگاه تعیین گردد.

 

مزایای پرده هوا
 • پرده هوا از ورود حشرات به دلیل ایجاد هوای پر فشار در ورودی ساختمان جلوگیری می کند.
 • پرده هوا مانع تبادل هوا بین دو محیط بیرونی و داخلی ساختمان می شود.
 • پرده هوا موجب کاهش مصرف انرژی می شود.
 • پرده هوا از ورود گرد و غبار و خاک به درون ساختمان جلوگیری می کند.

 

فروش پرده هوای ایرجت

پرده هوای شرکت فراز کاویان سال ها با نام ایرجت در زمینه تهویه مطبوع فعالیت داشته و توانسته است گواهینامه های ISO 13485 (مورد تایید تجهیزات پزشکی) و ISO 14644-1 (طبقه بندی اتاق تمیز) را اخذ نماید. خانه تاسیسات اصفهان ارائه کننده محصولات زیادی در زمینه تهویه مطبوع می باشد که پرده هوا فراز کاویان از جمله آنها است. انواع مدل های ارائه شده از محصولات پرده هوا فراز کاویان توسط خانه تاسیسات اصفهان عبارتند از:

 

کاتالوگ پرده هوای فراز کاویان

 

بازدیدکننده محترم، در صورت بازدید این صفحه با موبایل، لطفا جهت رویت کامل جداول، زمانی که روی جداول هستید تصویر را به سمت چپ یا راست بکشید (برخی جداول به دلیل بزرگی ممکن است در صفحه نمایش شما به صورت کامل نمایش داده نشوند، همچنین می توانید موبایل خود را به صورت افقی بگیرید تا جداول را بهتر ببینید).

مشخصات فنی پرده هوای فراز کاویان

پرده هوای ایرجت یا فراز کاویان با داشتن مدل های متنوع توانسته است توجه خریداران زیادی را نسبت به محصولات خود جلب نماید. نکته مهمی که می توانید در بررسی انواع مدل های پرده هوای ایرجت یا پرده هوا فراز کاویان شاهد آن باشید، قدرت مکش بالا و کیفیت تایید شده قطعات آنها می باشد.

پرده هوای ایرجت با ویژگی های زیادی که در زمینه تهویه مطبوع دارد، در کاربری های مختلف از جمله اداری، تجاری، صنعتی و غیره، مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که تمامی مدل های معرفی شده از انواع پرده های هوای فراز کاویان قابل سفارش بصورت بدنه استیل بوده و امکان اتصال به سیستم هوشمند ساختمان و سنسور های حرکتی را نیز دارند.

انواع پرده هوای فراز کاویان

پرده هوای ایرجت یا فراز کاویان دارای مدل های متنوع با کاربرد های مختلف است و شما با توجه به نیازی که دارید، می توانید مناسب ترین پرده هوا را برای خود انتخاب نمایید. با این حال در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری درباره هر یک از این مدل ها باشید، می توانید مطالبی که در ادامه ارائه می شود را با دقت مطالعه نمایید.

پرده هوا فراز کاویان FM40

پرده هوای یا درب هوا ایر جت مدل FM40 با طول 90 الی 200 سانتیمتر، در دو سری لوکس و ساده تولید می شود و برای ورودی هایی مناسب است که دارای ارتفاع حداکثر 3 متر هستند. این سری از مدل های پرده هوای Airjet در دو نوع کابین ساده و کابین لوکس طراحی و تولید می شوند.

 

مشخصات فنی پرده هوای ایرجت FM40
پرده هوای ایرجت FM40 کابین ساده
مدل پرده هوا فراز کاویان FM40
برق ورودی 220 ولت
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
میزان صدا 61 دسیبل
فاز تکفاز

 

ابعاد پرده هوای ایرجت FM40
ابعاد پرده هوا فراز کاویان مدل FM40
مدل طول عرض ارتفاع
FM4009 90 23 22
FM4010 100
FM4012 120
FM4015 150
FM4018 180
FM4020 200

* ابعاد ارائه شده در جدول فوق بر حسب سانتیمتر اندازه گیری می شوند.

 

پرده هوا فراز کاویان MV-LUX 40 ایستاده

پرده هوا ایرجت ایستاده مدل MV-LUX 40 قابل نصب به صورت عمودی و افقی بوده و در دو مدل دور متغیر و 2 دور، تولید می شود. کاربری این مدل از انواع محصولات پرده هوای ایرجت با توجه به ویژگی های آن، معمولا از نوع اداری، تجاری و دکوراتیو می باشد.

 

 

 

 

 

خانه تاسیسات اصفهان | نمایندگی فروش پرده هوای فراز کاویان در اصفهان

پرده هوا فراز کاویان MV-LUX 40 ایستاده

 

مشخصات فنی پرده هوای ایستاده ایرجت MV-LUX 40

 

 

مشخصات فنی پرده هوا ایرجت مدل MV-LUX 40 ایستاده
مدل پرده هوا فراز کاویان MV-LUX 40
برق ورودی 220 ولت
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
قابلیت نصب کویل دارد (برقی، آبی)
فاز تکفاز

 

ابعاد پرده هوا ایرجت MV-LUX 40 ایستاده
ابعاد پرده هوای ایستاده ایرجت مدل MV-LUX 40
مدل طول
MV-LUX 4020 200
MV-LUX 4022 220
MV-LUX 4025 250

* ابعاد ارائه شده در جدول فوق بر اساس سانتیمتر اندازه گیری می شوند.

پرده هوای گرم فراز کاویان RM40 S/Y-W-V7

پرده هوای گرم فراز کاویان مدل RM40 S/Y-W-V7، قابلیت نصب و اتصال به کویل آب گرم را دارد و روی انواع درب ها قابل نصب می باشد.

 

مشخصات فنی پرده هوای گرم ایرجت RM40 S/Y-W-V7
مشخصات فنی پرده هوای گرم ایرجت مدل RM40 S/Y-W-V7
مدل RM40 S/Y-W-V7
برق ورودی 220 ولت
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
میزان صدا 69 دسیبل
فاز تکفاز

ابعاد پرده هوای گرم ایرجت RM40 S/Y-W-V7

ابعاد پرده هوای گرم ایرجت RM40 S/Y-W-V7
مدل پرده هوا فراز کاویان طول
RM4012 S/Y-W-V7 120
RM4015 S/Y-W-V7 150
RM4018 S/Y-W-V7 180
RM4020 S/Y-W-V7 200

* اندازه های ارائه شده در جدول فوق بر اساس سانتیمتر اندازه گیری می شوند.

 

پرده هوای فراز کاویان HV-WSH-SEP صنعتی

پرده هوا صنعتی سه فاز فراز کاویان HV-WSH-SEP در دو سری دور ثابت و دور متغیر تولید می شود. این پرده هوا مجهز به تابلو حفاظت برق سه فاز بوده و برای درب هایی با ارتفاع بالا، گزینه پر قدرت و مناسبی است. در صورتی که برای ورودی های کم تردد مورد استفاده قرار گیرد، می توان از میکروسوئیچ اتومات برای کنترل آن استفاده کرد.

 

نمایندگی فروش پرده هوامشخصات فنی پرده هوای صنعتی ایرجت

مشخصات فنی پرده هوای ایرجت صنعتی
مدل پرده هوا فراز کاویان HV-WSH-SEP
الکتروموتور CLASS F-IP55
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
تابلو برق 3 فاز
میزان صدا 69 دسیبل
فاز 3

ابعاد پرده هوای صنعتی ایرجت

ابعاد پرده هوای ایرجت صنعتی
مدل پرده هوا فراز کاویان طول عرض ارتفاع
70-HV 70 48 55
120-HV 120 48 55
70-HV-HW 70 65 55
120-HV-HW 120 65 55
70-WSH 70 60 65
120-WSH 120 60 65
70-WSH-HW 70 72 65
120-WSH-HW 120 72 65
70-SEP 70 65 70
120-SEP 120 65 70
70-SEP-HW 70 75 70
120-SEP-HW 120 75 70

* ابعاد ارائه شده در جدول فوق بر حسب سانتیمتر اندازه گیری می باشند.

 

پرده هوای فراز کاویان FM12/T6G-Y

پرده هوای تکفاز اداری و تجاری دکوراتیو فراز کاویان FM12/T6G-Y برای ورودی هایی تا ارتفاع 3 متر مناسب بوده و قابل نصب روی انواع ورودی های بیمارستان ها، سردخانه ها، رستوران ها، ساختمان های اداری، تجاری و غیره می باشد. ایرجت فراز کاویان مدل دکوراتیو، جزء پرده هوای تک فاز این برند بوده و قابلیت راه اندازی بصورت اتوماتیک را نیز دارد. در واقع در صورت نیاز شما می توانید پرده هوای ایرجت را طوری تنظیم کنید که با باز و بسته شدن درب ها هماهنگ شده و قابلیت کنترل داشته باشد.

مشخصات فنی پرده هوای ایرجت FM12/T6G-Y اداری و تجاری

 

مشخصات فنی پرده هوای ایرجت مدل FM12/T6G-Y
مدل FM12/T6G-Y
برق ورودی 220
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
نحوه نصب نصب و راه اندازی به صورت اتوماتیک
میزان صدا 60 دسیبل
فاز تکفاز

ابعاد پرده هوای ایرجت FM12/T6G-Y

ابعاد پرده هوای ایرجت FM12/T6G-Y
مدل طول عرض ارتفاع
FM1209/T6G-Y 90 25 22
FM1212/T6G-Y 120
FM1215/T6G-Y 150
FM1218/T6G-Y 180

* واحد اندازه گیری ابعاد ارائه شده در جدول بالا سانتیمتر می باشد.

پرده هوای سقفی توکار فراز کاویان FM40-CW/L

پرده هوای سقفی توکار فراز کاویان مدل FM40-CW/L، قابل تجهیز به کوئل های آبی و برقی می باشد، همچنین الکتروموتور بکار رفته در آن نیز از نوع دو سرعته است.

مشخصات فنی پرده هوای سقفی توکار ایرجت FM40-CW/L

مشخصات فنی پرده هوای سقفی توکار ایرجت مدل FM40-CW/L
مدل FM40-CW/L
برق ورودی 220
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
فاز تکفاز

 

ابعاد پرده هوای ایرجت FM40-CW/L سقفی توکار

ابعاد پرده هوای سقفی توکار ایرجت مدل FM40-CW/L
مدل طول عرض ارتفاع
FM4090-CW/L 90 23 22
FM4010-CW/L 100
FM4012-CW/L 120
FM4015-CW/L 150
FM4018-CW/L 180
FM4020-CW/L 200

* واحد اندازه گیری ابعاد ارائه شده در جدول ابعاد پرده هوای Air jet، سانتیمتر می باشد.

 

پرده هوای گرم فراز کاویان RM40-SJ-3D/Y

پرده هوای باد گرم فراز کاویان مدل RM40-SJ-3D/Y مجهز به المنت بوده و دارای موتور 2 سرعته است. علاوه بر این ها قابلیت اتصال به کوئل برقی را نیز دارد.

مشخصات فنی پرده هوای گرم ایرجت RM40-SJ-3D/Y

مشخصات فنی پرده هوای باد گرم ایرجت مدل RM40-SJ-3D/Y
مدل RM40-SJ-3D/Y
میزان صدا 69 دسیبل
تجهیزات ریموت کنترل
لیمیت سوئیچ
فاز سه فاز

ابعاد پرده هوای گرم ایرجت RM40-SJ-3D/Y

ابعاد پرده هوای سقفی توکار ایرجت مدل RM40-SJ-3D/Y
مدل طول
RM4010-SJ-3D/Y 100
RM4012-SJ-3D/Y 120
RM4015-SJ-3D/Y 150
RM4018-SJ-3D/Y 180
RM4020-SJ-3D/Y 200

* واحد اندازه گیری ابعاد ارائه شده در این جدول، سانتیمتر می باشد.

پرده هوای گرم گاز سوز فراز کاویان

پرده هوای گرم گاز سوز فراز کاویان برای ورودی هایی مناسب است که دارای عرض و ارتفاع زیادی هستند.

مشخصات فنی پرده هوای گرم ایرجت گاز سوز

مشخصات فنی پرده هوای گرم ایرجت مدل گاز سوز
مدل پرده هوای باد گرم گازسوز صنعتی
الکتروموتور CLASS F-IP 55
تجهیزات تابلو برق 3 فاز
میکرو سوئیچ
اینورتر
فاز سه فاز

ابعاد پرده هوای گرم ایرجت صنعتی گازسوز

ابعاد پرده هوای ایرجت مدل گازسوز صنعتی
مدل طول عرض ارتفاع
HV-360-2*35UT 360 135 55
HV-480-2*45UT 480
HV-600-2*50UT 600
SEP-360-2*35UT 360 65
SEP-480-2*45UT 480
SEP-600-2*50UT 600
WSH-360-2*35UT 360 75
WSH-480-2*45UT 480
WSH-600-2*50UT 600

* اندازه های ارائه شده در جدول ابعاد پرده هوای Airjet، برحسب سانتیمتر می باشند.

 

نکات خرید پرده هوای ایرجت

قیمت پرده هوای Airjet در ابتدا به طول آن و نوع کاربری آن بستگی دارد و بعد از آن به تجهیزات جانبی که برای استفاده از آن انتخاب می شود. برای داشتن یک خرید مطمئن، می توانید فاکتور های مورد نظر خود برای انتخاب پرده هوای ایرجت را به کارشناسان فروش هایپر صنعت فامکو اعلام نمایید، تا آنها نیز شما را در انتخاب مناسب ترین مدل راهنمایی کنند.

 

 

لیست قیمت پرده هوای فراز کاویان

پرده هوا با توجه به نوع کاربری، انواع مختلفی دارد که به لحاظ اقتصادی دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. جهت اطلاع از قیمت پرده هوا با کارشناسان خانه تاسیسات اصفهان حاصل نمایید.

کلیه قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

قیمت پرده هوای ایرجت
ردیف شرح قیمت به تومان
قیمت پرده هوای گرم دکوراتیو با رنگ پودری ایرجت
1 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4010 S/Y-W-V7 11,800,000
2 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4012 S/Y-W-V7 13,700,000
3 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4015 S/Y-W-V7 15,550,000
4 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4018 S/Y-W-V7 18,000,000
5 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4020 S/Y-W-V7 18,650,000
قیمت پرده هوای گرم دکوراتیو با ورق استیل ایرجت
6 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4010 S/Y-W-LUX-V7 11,800,000
7 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4012 S/Y-W- LUX-V7 13,700,000
8 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4015 S/Y-W- LUX-V7 15,550,000
9 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4018 S/Y-W- LUX-V7 18,000,000
10 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4020 S/Y-W- LUX-V7 18,650,000
قیمت پرده هوای گرم دکوراتیو با رنگ پودری و المنت برقی ایرجت
11 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4010 S/J-W-LUX-V7 11,800,000
12 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4012 S/J-W- LUX-V7 13,700,000
13 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4015 S/J-W- LUX-V7 15,550,000
14 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4018 S/J-W- LUX-V7 18,000,000
15 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4020 S/J-W- LUX-V7 18,650,000
قیمت پرده هوای گرم دکوراتیو با ورق استیل و المنت برقی ایرجت
16 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4010 S/J-W-LUX-V7 11,800,000
17 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4012 S/J-W- LUX-V7 13,700,000
18 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4015 S/J-W- LUX-V7 15,550,000
19 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4018 S/J-W- LUX-V7 18,000,000
20 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان RM4020 S/J-W- LUX-V7 18,650,000
قیمت قیمت پرده هوای گرم گاز سوز صنعتی ایرجت
21 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان HV-360-2*35 UT تماس بگیرید
22 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان HV-480-2*45 UT تماس بگیرید
23 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان HV-600-2*50 UT تماس بگیرید
24 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان SEP-360-2*35 UT تماس بگیرید
25 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان SEP-480-2*45 UT تماس بگیرید
26 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان SEP-600-2*50 UT تماس بگیرید
27 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان WSH-360-2*35 UT تماس بگیرید
28 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان WSH-480-2*45 UT تماس بگیرید
29 قیمت پرده هوای گرم فراز کاویان WSH-600-2*50 UT تماس بگیرید
قیمت پرده هوای کابین ساده ایرجت
30 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4006 8,500,000
31 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4009 10,100,000
32 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4010 10,450,000
33 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4012 11,150,000
34 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4015 12,900,000
35 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4018 13,560,000
36 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4020 13,950,000
قیمت پرده هوای کابین لوکس ایرجت
8 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4006-LUX 8,500,000
9 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4009-LUX 10,100,000
10 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4010-LUX 10,450,000
11 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4012-LUX 11,150,000
12 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4015-LUX 12,900,000
13 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4018-LUX 13,560,000
14 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM-4020-LUX 13,950,000
قیمت پرده هوای اداری تجاری دکوراتیو ایرجت
15 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM1209/T6G-Y 10,100,000
16 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM1212/T6G-Y 11,150,000
17 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM1215/T6G-Y 12,900,000
18 قیمت پرده هوای فراز کاویان FM1218/T6G-Y 13,560,000
قیمت پرده هوای اداری تجاری ایستاده ایرجت
19 قیمت پرده هوای فراز کاویان FMV-LUX4020 تماس بگیرید
20 قیمت پرده هوای فراز کاویان FMV-LUX4022 تماس بگیرید
21 قیمت پرده هوای فراز کاویان FMV-LUX4025 تماس بگیرید
22 قیمت پرده هوای فراز کاویان RMV-LUX4020 تماس بگیرید
23 قیمت پرده هوای فراز کاویان RMV-LUX4022 تماس بگیرید
24 قیمت پرده هوای فراز کاویان RMV-LUX4025 تماس بگیرید
قیمت پرده هوای صنعتی ایرجت
25 قیمت پرده هوای فراز کاویان 70-HV تماس بگیرید
26 قیمت پرده هوای فراز کاویان 70-HV-HW تماس بگیرید
27 قیمت پرده هوای فراز کاویان مدل 120-HV تماس بگیرید
28 قیمت پرده هوای فراز کاویان 120-HV-HW تماس بگیرید
29 قیمت پرده هوای فراز کاویان 70-WSH تماس بگیرید
30 قیمت پرده هوای فراز کاویان 70-WSH-HW تماس بگیرید
31 قیمت پرده هوای فراز کاویان 120- WSH تماس بگیرید
32 قیمت پرده هوای فراز کاویان 120- WSH V-HW تماس بگیرید
33 قیمت پرده هوا فراز کاویان 70-SEP تماس بگیرید
34 قیمت پرده هوا فراز کاویان 70- SEP -HW تماس بگیرید
35 قیمت پرده هوا فراز کاویان 120- SEP تماس بگیرید
36 قیمت پرده هوا فراز کاویان 120- SEP -HW تماس بگیرید
قیمت پرده هوای سقفی توکار ایرجت
37 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4009-CW/L تماس بگیرید
38 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4010-CW/L تماس بگیرید
39 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4012-CW/L تماس بگیرید
40 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4015-CW/L تماس بگیرید
41 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4018-CW/L تماس بگیرید
42 قیمت پرده هوای ایرجت FM 4020-CW/L تماس بگیرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *